“uwielbiam sklep sunday natural, za bardzo dobre składy, coraz większy wybór produktów, piękne zapachy olejków, bardzo szybką realizację zamówienia, ekologiczne i bezpieczne pakowanie produktów, jak zawsze polecam sklep”
“Z produktow jestem bardzo zadowolona i będę nadal korzystać. Obsługa i komunikacja bardzo dobra. Odnośnie dostawy, z tego co pamiętam to nie mogłam wybrać adresu skrzynki InPost, z którego zawsze korzystam. Na stronie wygenerowany był inny adres InPost, zlokalizowamy blisko mojego bloku, niemniej nie mogłam wybrać skrzynki z preferowanym przeze mnie adresem.”
“Komunikacja wzorowa i mimo obawy związanej z dostawą przez Poste Italiane - ponieważ chwilowo przebywam we Włoszech - wszystko poszło dobrze. Sugeruję wprowadzenie możliwości wyboru dostawcy, ponieważ na razie takiego rozwiązania nie ma”
“Brak możliwości kontaktu na etapie zamówienia jest poważną niedogodnością i utrudnieniem. W związku z tym, że chciałam skorzystać z ogólnie dostępnego kodu zniżkowego i nie został on zaakceptowany w koszyku nie było możliwości z tym nic zdziałać (żądanie kodu zamówienia przed zamówieniem!?) a po dokonaniu zakupu odpowiedź lakoniczna że teraz to już nie da się nic zrobić i nie wiadomo dlaczego się nie wbiło - uważam, że to bardzo słabe i powinnam otrzymać te 10% wartości zamówienia w formie zwrotu płatności albo na poczet kolejnego zamówienia w formie vouczeru. W ten sposób czuję się po prostu oszukana i będę szukać produktów u konkurencji.”