“Kurier nie dostarczył przesyłki. W dniu wydania miejsca odbioru dostałam informację że zwrócono towar. Nie z mojej winy nie doszło do zakończenia tranzakcji”
Dziękujemy za Twoją opinię. Szczerze przepraszamy za niedogodności związane z dostawą i rozumiemy, jak frustrująca musiała być ta sytuacja, zwłaszcza że nie była ona z Twojej winy. Członek naszego zespołu obsługi klienta skontaktuje się z Tobą wkrótce, aby udzielić dalszej pomocy.