“This is all I use and when you break it down, is about $2.70 a can versus $5.99 in the store so all in all this is a great Buy!! There is only one sent out of the whole 10 that I don't care for so I use it anyway and reorder by the time I get to it it's fantastic there's not anything bad I have to say about it.”