Login
Start Free Trial Are you a business?? Click Here
Laura E
Hello, you have a really good product there no question but what costs you is the fact that its Way too expensive!. £2 per base is too much i can buy 2 loaves for that. I can guarantee it will cost you repeat orders, i love the product but price wise i likely wouldn't order again. Why is it so expensive?.
7 years ago
Read Lo-Dough Reviews
Lo-Dough has a 4.4 average rating from 9,219 reviews