“These bars are pricey, $3.50 per bar even with offer. Lose one star.
They do save time, taste good, provide protein and are healthy. Ideal for days in the office. So convenient that my wife has started to eat some as healthy snack and she's size 6!”
“The shake packs are great as you can buy 3 get one free and have a new flavour right thru each day for breakfast and lunch especially if you have busy days you can just keep plenty of cold water in your vehicle and pull over at lunch time have a shake and some fruit or a bar and this sets you up for the afternoon and a snack bar later in the day. The snack packs buy 3 get one free is great as once again you can have different bar flavour each day as well .”