“I really liked it. I would buy another one but you don’t offer it. However, I will not buy it or any other packs for $11. I think you have priced this too high. It should be half the price you are trying to sell it for. I can easily just drink plain water or add fruit to my water. So, while I liked the product, it’s too expensive. If a person only uses one a day, 4 packs of 3 tablets only last for 12 days. To get a month supply, I’d be spending over $22 per month. That’s over $264 a year for these tablets. I think that’s too expensive. Make the price $5.95 and keep the shipping cost down and I would order more. But priced as the product is now, I’ll forego buying any more.”