“Nu sunt de acord cu blocajul telefoanelor atit timp cit am un contract cu voi și ori cum ar fi de plătit tot plătesc , pentru ca pina la urma îmi puneți pe salariul . V-am dat 5 stele pentru cum puneți problema voi ca și operatori și ca sunteți super OK . Singurul lucru nu e OK cu blocul telefonulu , in cazul meu ca am luat 3 aparate de la voi .”
“Sincer recomand acest serviciu , am probleme in biroul de credit și am platit garanție cat o rata iar în 3 zile am și avut telefonul acasă, în plus faptul că îl poți cumpăra după 6 luni te face sa nu îți dorești nimic mai mult. Au echipa profesionista in spate”
“Nu sunt mulțumit deloc de produs Telecomanda nu funcționează Șuruburi pentru piciorușele nu corespunde cu găurile din televizor Folie de protecție pe ecran nu este Și mați mințit când am încheiat contractul că produsul este Nou Cred că o să vi-l returnez”